Sony WH-1000XM4 – aktivní ticho a 30 hodin poslechu

Reklama

Chcete si naplno užít poslech hudby při cestování, pobytu v hlučeném městě, zaplněné kavárně nebo kanceláři? Pak si nasaďte uzavřená sluchátka Sony s aktivním potlačením hluku, který se kontroluje 700x za sekundu!

Sony WH-1000XM4 jsou špičková uzavřená sluchátka s ANC (aktivním rušením hluku) a precizním podáním zvuku. Za 10 599 Kč je koupíte v černém nebo bílém provedení, vždy s konstrukcí pro složení do přibaleného pouzdra. Součástí výbavy je USB kabel na nabíjení a také 3,5mm jack pro drátové připojení zdroje hudby (třeba počítače). Zajímavou funkcí je „Speak-to-Chat“, kdy stačí s nasazenými sluchátky promluvit a automaticky se hudba pozastaví. To se hodí třeba v obchodě nebo kavárně při placení nebo objednávce. Po 30 sekundách od posledního vašeho slova se hudba zase pustí. Klepnutí do pravého náušníku zase aktivuje „Quick Attention“, kdy se sluchátka přepnou na ambientní režim a vy uslyšíte hovor a zvuk z okolí při současném ztlumení poslechu. Samozřejmostí je zabudovaný akcelerometr, který registruje nasazení/sundání sluchátek z hlavy a pak se ony spustí nebo hudbu zastaví.

Baterie sluchátek umožní parádní výdrž až 30 hodin s aktivním ANC, po jeho vypnutí klidně 38 hodin v kuse. Podora rychlého nabíjení během 10 min na nabíječce postačí na 5 hodin bezdrátového poslechu. Připiojení bluetooth podporuje více zařízení současně, pro zachycení hlasu je připraveno 5 mikrofonů.

Sony WH-1000XM4 ve videu

Reklama