Sony WH-H910N: povedená sluchátka vítězí nad hlukem [recenze]

Reklama

Lehká a stylová konstrukce s pohodlnými náušníky, aktivní rušení hluku a možnost připojení kabelu s 3,5mm jackem. Tahle sluchátka umí udělat pořádnou radost.

Sony WH-H910N jsou uzavřená bezdrátová sluchátka, která koupíte už od 7 500 Kč v klasické černé, ale také v červené, oranžové, zelené nebo testované modré variantě. Aktuálně stojí jen 3 999 Kč na Alza.cz! Cílová skupina je tedy jasná, Sony míří na mladší uživatele, kteří hledají neotřelý vzhled a hlavně kvalitní poslech bez drátů. Díky možnosti sklápění a přibalenému pytlíku si můžete sluchátka nosit, kdekoliv potřebujete. Pro spolehlivější ochranu by se možná hodilo pevnější pouzdro, než kus textilu. V balení se sluchátky najdete kabel s 3,5mm jacky, USB kabel na nabíjení a nzebytnou nálož manuálů. Kromě nich je vše sladěno do barevného odstínu sluchátek.

Polstrování sluchátek je velice příjemné na dotek, na uších sedí skvěle a uši „nahoří“ ani po několika hodinách poslechu. Sluchátka se příjemně nosí i venku během cestování MHD, nehýbou se a netlačí. Nastavení na hlavu spoléhá na kovový most, jemné cvakání pak pojistí vymezení vytažení. Na spodní části mostu je umístěno další polstrování pro opření o vlasy.

Ačkoliv to není na pohled patrné, pravá mušle zvenčí nabízí dotykové ovládání poslechu. Dopředu a dozadu posouváte skladby, nahoru a dolů regulujete hlasitost, uprostřed je zastavení či příjem hovoru. Sluchátka reagují ochotně rychle, stejně tak na stisk tlačítek na levé mušli – zude je přepínání režimů ANC rušení hluku, aktivace ambient módu, kdy slyšíte zvuky a hlasy kolem vás. Tlačítko se dá namapovat k aktivaci hlasového ovládání Siri, Alexou nebo Googlu Assistenta. Nastavení chování sluchátek je pohodlné v aplikaci Sony Headphones Connect, kromě ekvalizéru nastavíte kvalitu zvuku v určitých lokacích nebo za určitého chování (chůze, sezení, apod.).

Dávkování zvuku do uší je velice přesné, nepřijdete o kvalitní výšky a dunivé basy vše v dostatečné hlasitosti. Sluchátka zvládnou s přehledem mluvené slovo, trance, hiphop, i saxofony v jazzu. Hlasitost nemusí být zbytečně vysoká, uši šetří právě aktivní ANC. Sluchátka Sony jsou správnou volbou, pokud hledáte kvalitní uzavřená bezdrátová sluchátka, která vás díky ANC přenesou do světa hudby bez jakýchkoliv připomínek.

Reklama