Sony Xperia 5 II – v kapse mít 5G

Reklama

Vylepšená vlajková loď má opět protáhlý tvar a je našlapaná technologiemi, mezi nimiž kraluje podpora 5G sítí. Předobjednávky teď doplní sluchátka v hodnotě 6 900 Kč zdarma!

Sony Xperia 5 II se začne prodávat v černé nebo modré variantě za doporučenou cenu 24 990 Kč. Telefon dostal 6,1palcový OLED displej s fullHD rozlišením a možností Always on zobrazení datumu a nových událostí. Příjemně zaoblené tělo je dle normy IP68 odolně proti vodě a prachu, záda jsou hladká a vypadají hodně stylově. Android 10 si bere na starost procesor Qualcomm Snapdragon 865 s 8 jádry, společnost dělá 8 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti s podporou microSD karet.

Pro nabíjení slouží rychlonabíječka 21 W do USB-C, kapacita 4 000 mAh není nijak ohromující, ale na více než jeden den by stačit. Novinka poskytuje samozřejmě čtečku otisků na boku, kde je také klaiskcá hardwarová spoušť pro focení. Pro data je kromě LTE připravena podpora 5G, takže je to mobil pro budoucnost.

Sluchátka zdarma k mobilu

Ode dneška můžete Xperii 5 II objednávat, navíc dostanete jako dárek bezdrátová sluchátka WF-1000XM3 s aktivním potlačením okolního hluku v hodnotě 6 900 Kč.

Reklama