Soutěž o ochranné fólie Screenshield

Reklama

Odolnost a kvalita ochranných fólií Screenshield je prověřena námi i spoustou spokojených majitelů. Jestli si chcete uchovat mobil jako nový, zkuste u nás fólii vyhrát.

ScreenshieldHTC_5ScreenshieldHTC_4

Ochranné fólie Screenshield najdete na webu skinzone.cz/screenshieldjsou určeny pro telefony, tablety, displeje fotoaparátů, elektronických čteček a další přístroje. Testy fólií najdete v našich článcích, zde si přečtěte crash test s nožem, nedávno jsme fólii lepili na HTC One M8.

screenshield-logo

Od distributora Skinzone jsme získali 3 slevové vouchery v hodnotě 500 Kč pro uplatnění při nákupu na webu skinzone.cz/screenshield. Uplatníte je k nákupu fólií na displej, kompletní polepy vašich přístrojů. V případě vyšší ceny si zbytek doplatíte. Samotná ochrana displeje vyjde 350 Kč, komplet se zády pak 490 Kč.  Jak jeden z voucherů získáte? Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a třeba budete mezi vylosovanými právě vy.

Soutěžní formulář o 3 slevové vouchery Screenshield:

Je nám líto, ale požadovaný soubor byl smazán.

Ujistěte se, že máte správnou adresu URL a že vlastník soubor nesmazal.

Používejte Disk Google při své práci

Aplikace Disku Google usnadňují tvorbu, ukládání a sdílení dokumentů, tabulek a prezentací online a nabízejí mnoho dalších funkcí.

Další informace na drive.google.com/start/apps.

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá web Mobinfo.cz, společnost DK Media Net s.r.o.
  2. Soutěž se koná od 12. srpna 2014 00.00 do 28. srpna 2014 23.59.59.
  3. Účastníkem soutěže se může stát kdokoliv s bydlištěm v České republice, kdo zodpoví soutěžní otázku zveřejněnou na webových stránkách, vyplní kontaktní e-mailovou adresu a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí náhodně vylosováni soutěžící, kteří získají uvedené ceny.
  5. Výherci budou kontaktováni na uvedených e-mailech, pokud do deseti pracovních dnů od kontaktování nedodají poštovní adresu pro zaslání výhry, výhra propadá a bude vylosován další soutěžící.
  6. Výhry budou zaslány do 2 týdnů od ukončení soutěže.
  7. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou, duplicitní e-mailové adresy budou vyřazeny.
  8. Zaškrtnutím souhlasu s pravidly soutěže dává soutěžící pořadateli právo zpracovávat jeho osobní údaje (e-mailovou adresu) výhradně pro potřeby soutěže a po dobu trvání soutěže a losování výherců. Poté budou veškeré zadané informace vymazány.
  9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Reklama