Soutěž: Vyhrajte fitness náramek Fitbit Charge 3

Reklama

Společně s českým zastoupením Fitbit jsme pro naše čtenáře připravili soutěž o jeden fitness náramek Fitbit Charge 3 v hodnotě  3 890 Kč. Stačí odpovědět správně na otázku!

Fitbit Charge 3 je top modelem v nabídce chytrých náramků výrobce. Nabízí až týdenní výdrž na nabití, ochrané sklo Gorilla Glass 3 a skvěle čitelný displej. V hliníkovém těle je dobře čitelný dotykový displej pod ochranou skla Gorilla Glass 3. Kromě měření tepu náramek dostal senzor SpO2 pro odhad množství kyslíku v krvi, která může hlídat syndrom spánkové apnoe, kdy se špatně spí, bolí hlava apod.

Aktualizace 2.1. 2019 12:00 hod – Kdo vyhrál náramek? Děkujeme všem soutěžícícím, správná odpověď byla 50 M. Sešly se stovky odpovědí a z nich jsme vybrali výherkyni – paní Řičánkovou ze Šlapanic.

Jak vyhrát Fitbit Charge 3?

Odpovězte správně na otázku ve formuláři níže. Nápovědu k odpovědi najdete na webu výrobce. My ze správných odpovědí v 2.1.2018 ve 12:00 hodin vybereme náhodným losem vítěze, kterého kontaktujeme na zadaném e-mailu pro upřesnění kontaktu pro kurýra. Vítěze v tomto článku zveřejníme.

 

 

Reklama