Sportujte s T-Mobilem (aplikace, slevy, charita)

Reklama

T-Mobile se rozhodl trochu rozhýbat vlastní zákazníky. Nabízí jim proto aplikaci Endomondo zdarma, přidává charitativní soutěž o milion korun na sport znevýhodněných dětí a nezapomíná ani na slevu na smartphony HTC.

Vypadá to, že sportovní nadšení Čechů bylo pro T-Mobile jistým překvapením. V tiskové zprávě upozorňuje, že aplikaci k olympijským hrám v Soči si stáhlo 300 tisíc lidí. Operátor se nyní rozhodl udělat z pasivních fanoušků aktivní sportovce. Všem svým zákazníkům proto nabídne slevový kód (ke získání v březnu na webu www.t-mobile.cz/nasim), díky němůž si můžete stáhnout oblíbenou aplikaci Endomondo a používat ji rok zdarma.

Nabídka se týká verze Premium, která běžně stojí 689 Kč pro operační systém Android a 26,99 eura pro iOS. Endomondo je pravděpodobně nejoblíbenější sportovní aplikací na světě, umí například zaznamenat čas, rychlost, vzdálenost, trasu na mapě či spálené kalorie při tréninku, připravuje individuální tréninkový plán, vede tréninkový deník včetně statistik a podrobných analýz nebo umožňuje porovnání s ostatními sportovci v rámci celosvětové sociální sítě.

HTC One

Rozměry: 137 × 68 × 9 mm, 134 g
Displej: 4,7″, 1080 × 1920 bodů, 16 mil. barev, SuperLCD
Procesor, systém: 4 jádra, 1700 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 2000 MB, 32000 MB, ne
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi
Další konektivita: NFC GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 4,1 Mpx, video: 1080p autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena HTC One v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Pokud ji nemáte do čeho nainstalovat, nezoufejte. V březnu si můžete pořídit s tisícikorunovou slevou telefon HTC One nebo HTC Desire 500. Stačí prodloužit smlouvu na libovolný tarif. A pokud doma nemáte potřebné sportovní vybavení, zavítejte do prodejny Hervis. Právě tam totiž mají zákazníci T-Mobilu díky programu Našim pro radost v březnu 20% slevu.

HTC Desire 500

Rozměry: 132 × 67 × 10 mm, 123 g
Displej: 4,3″, 480 × 800 bodů, 16 mil. barev, TFT LCD
Procesor, systém: 4 jádra, 1200 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 1000 MB, 4000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi
Další konektivita: GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 8 Mpx, video: 720p autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena HTC Desire 500 v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Operátor nezapomíná ani na ty, kteří potřebují naši pomoc. Připravil proto výzvu s názvem T-Mobile: Pro dobrou věc. Když v jejím rámci zákazníci a zaměstnanci operátora s aplikací Endomondo ujdou, uběhnou nebo jinak vysportují dohromady aspoň jeden milion kilometrů, T-Mobile věnuje handicapovaným a znevýhodněným dětem jeden milion korun na podporu jejich sportovních aktivit.

Reklama