Spouštíme nový web o mobilech, aplikacích a operátorech

Reklama

Na českém internetu se objevil nový web o mobilních telefonech, službách českých mobilních operátorů, aplikacích, hrách a programech pro mobily, Mobinfo.cz. Za webem Mobinfo.cz stojí zkušená redakce časopisu Mobility, Tomáš Doseděl, Ivo Kocera a Pavel Tomek.

Co najdete na Mobinfo.cz

Hlavním lákadlem webu Mobinfo.cz budou recenze mobilních telefonů. Na rozdíl od řady jiných webů víme, že ne každý si chce kupovat smartphone s cenou překračující deset tisíc, proto nebudeme při testování opomíjet ani levné a středně drahé přístroje. Naší ambicí je testovat veškeré telefony prodávané oficiálně na českém trhu, podobně jako jsme to dělali dříve v časopise Mobility.

Všechny telefony máme vždy fyzicky k dispozici, takže se můžete těšit na redakční fotky, praktické tipy a prověření všech vlastností bez ohledu na oficiální specifikace výrobců. Na druhou stranu vás nechceme zahlcovat přemírou technických údajů, myslíme si, že v dnešní době už nejsou tak důležité jako v minulosti.

Druhým pilířem je zpravodajství ze světa operátorů. Budeme pravidelně informovat o všech službách a novinkách. Když to bude vhodné, přineseme srovnání různých tarifů, přehled cen nebo upozornění na zajímavou akci. Zvláště u českých operátorů proslavených nejrůznějšími balíčky a akčními cenami se vám bude takový přehled určitě hodit.

Třetím pilířem jsou pak testy aplikací, programů a her pro mobilní telefony. Výrobci se chlubí tím, že kolem svých telefonů budují celé ekosystémy sestávající z obchodu s aplikacemi a komunity vývojářů. My pro vás otestujeme každý měsíc desítky aplikací a poradíme, kterou stojí za to instalovat, a se kterou byste jen zbytečně ztráceli čas.

Buďte s námi ve spojení

Pokud vám na webu něco schází nebo máte jakoukoliv jinou připomínku, neváhejte a dejte nám vědět. S redakcí, ale i s ostatními čtenáři, můžete diskutovat hned několika způsoby. Předně máme přímo na stránkách zřízeno diskusní fórum. Aby se za vás nikdo nemohl vydávat, je potřeba se do fóra registrovat a před každou diskuzí přihlásit.

Dále je vám k dispozici naše Facebook skupina www.facebook.cz/mobinfo.cz, boxík s posledními příspěvky najdete v pravé části tohoto webu. Samozřejmě můžete také diskutovat přímo pod jednotlivými články.

Pokud máte návrh na redakční či inzertní spolupráci, obraťte se přímo na jednotlivé redaktory, jejichž e-mailové adresy jsou tvořeny podle vzoru příjmení zavináč mobinfo.cz.

Kdo stojí za Mobinfo.cz

Redakční tým webu Mobinfo.cz tvoří trojice zkušených redaktorů s mnohaletou praxí v médiích, zejména dnes již nevycházejícím časopise Mobility.

Tomáš Doseděl se začal žurnalistice profesionálně věnovat v roce 1999, od roku 2003 pak pracoval jako redaktor časopisu Mobility, který více než pět let vedl z pozice šéfredaktora. Specializuje se na mobilní technologie a služby operátorů.

Ivo Kocera se mobilním telefonům věnuje od roku 2006, kdy do redakce časopisu Mobility přestoupil z časopisu Jak na počítač. Specializuje se na mobilní příslušenství a testy telefonů.

Pavel Tomek má za sebou sedmiletou kariéru v redakci časopisu Mobility, kam vstoupil v roce 2004. Věnuje se zejména mobilním aplikacím a hrám.

Reklama