Srovnání: kterou předplacenku na SMS?

Reklama

Podívali jsme se do našeho Katalogu operátorů a zkusil vybrat předplacenou kartu , která se nejlépe hodí pro všechny milovníky textových zpráv. Podívejte se, s kterou předplacenkou za desítky zpráv měsíčně ušetříte nejvíce.

Údaje uvedené v tomto článku vychází z informací evidovaných v našem Katalogu operátorů. Jedná se o unikátní službu obsahující informace o všech aktuálně prodávaných (i řadě již neprodávaných) tarifech českých mobilních operátorů. Na tomtéž místě si můžete provést vlastní srovnání.

O2 má v nabídce předplacenou kartu O2 Na!Pište, která nabízí SMS za 1,90 Kč. Volání vás vyjde na 6,60 Kč/min při účtování 60+60 (po celých minutách).

T-Mobile zdatně konkuruje speciálním předplacenkovým tarifem Twist Posílám se sazbou 2,90 Kč/SMS a 6,90 Kč/min hovoru. I v tomto případě je účtování 60+60, tedy po minutách.

Vodafone sice nemá předplacenou kartu určenou speciálně pro posílání zpráv, přesto se ale jedna z nich hodí velmi dobře. Posuďte sami: Vodafone Karta na míru nabízí unikátní cenu SMS ve výši 1,50 Kč. Volání stojí 6,50 Kč/min při účtování 60+1 (po první minutě po sekundách). Navíc, pokud v pracovní dny odešlete alespoň 5 SMS, máte následující víkend všechny zprávy do sítě Vodafone zdarma. Totéž platí i pro volání – za pět provolaných minut v pracovních dnech můžete o víkendu volat do sítě Vodafone zdarma.

Pokud budeme hodnotit jen ceny SMS (a o nich jiného asi notorickým psavcům nejde), vyhrává jednoznačně Vodafone. Jeho 1,50 Kč je o něco lepší než 1,90 Kč u O2 a podstatně lepší než 2,90 Kč u T-Mobile. Kromě toho má nejlevnější volání, nejlepší způsob účtování a ještě volné SMS víkendy po splnění jednoduché podmínky.

Reklama