Srovnání tarifů se 100 volnými minutami

Reklama

Operátoři často označují tarify obsahující něco kolem 100 minut jako nejoblíbenější nebo nejprodávanější. To je pro nás samozřejmě výzva, abychom je prostřednictvím našeho katalogu operátorů srovnali.

V nabídce O2 spadá do této kategorie tarif O2 Neon L (viz náš Katalog operátorů) s měsíčním paušálem 650 Kč a 120 volnými minutami do všech sítí. Další volání je účtováno sazbou 5 Kč/min. Mimo špičku, o víkendu a ve státní svátky můžete do sítě O2 volat zdarma. Odeslání textové zprávy vás vyjde na 1,60 Kč. Veškeré hovory jsou účtovány po celých minutách.

T-Mobile nabízí podobný tarif S námi 590 (viz náš Katalog operátorů), za který zaplatíte 413 Kč měsíčně. Za to dostanete 100 volných minut a 100 SMS do všech sítí a 300 MB dat. Další minuty volání jsou účtovány sazbou 5 Kč/min, zprávy nad volný limit pak stojí 1,20 Kč. Mimo špičku můžete volat do sítě T-Mobile zdarma, ostatní hovory vám operátor naúčtuje po první minutě po půlminutách.

V rámci svých tarifů na míru má Vodafone balíček Volání 125 minut (viz náš Katalog operátorů), který za cenu 500 Kč měsíčně obsahuje 125 minut do všech sítí. Další volání vás vyjde na 4 Kč/min, vše je účtováno sympaticky po první minutě po sekundách. Ceny zpráv a dat závisí na tom, jaké další balíčky si k tomu pořídíte.

Pokud hledáte tarif, který toho má v sobě nejvíc, sáhněte po T-Mobile S námi 590. Kupodivu je mezi všemi srovnávanými nejlevnější, navíc kromě volných minut nabídne textovky a data. Pokud ale data nevyužijete, možná vás zaujme spíš Volání 125 minut od Vodafone.  U něj je sympatická nejen možnost sestavit si tarif podle svých představ, ale i tarifikace po sekundách.

O2 a T-Mobile se sluší pochválit za to, že nabízí volání mimo špičku zdarma, byť jen do vlastní sítě. V tomto směru je na tom lépe O2, který má kromě mobilních telefonů také takřka všechny pevné linky. T-Mobile má ale zase více mobilních zákazníků. Záleží na vás, kam voláte nejčastěji.

Pokud si chcete udělat podobné srovnání, podívejte se na náš Katalog operátorů na adrese www.mobinfo.cz/katalog-operatoru.

Reklama