Srovnání základních internetových tarifů

Reklama

Srovnali jsme tři internetové tarify českých operátorů, které obsahuji 100-150 MB FUP měsíčně. Podívejte se, jaké podmínky jednotliví operátoři nabízí, srovnejte si sami libovolné tarify pomocí Katalogu tarifů.

O2 nabízí v dané kategorii internetový tarif Internet v mobilu Start, který za měsíční paušál 150 Kč (majitelům předplacených karet je týdně účtována poměrná část) obsahuje FUP ve výši 150 MB. Je zajímavé, že FUP je účtován v týdenních dávkách, tzn. každý týden můžete vyčerpat 37,5 MB. Podrobnější informace najdete v našem Katalogu operátorů.

T-Mobile má v nabídce Internet v mobilu Standard, který stojí měsíčně jen 139 Kč, za to ale zaplatíte FUP ve výši pouhých 100 MB. Pokud vám během měsíce dojde a nesmíříte se se sníženou rychlostí, můžete si za 99 Kč dalších 100 MB dokoupit. Podrobné informace o tarifu Internet v mobilu Standard najdete v našem Katalogu operátorů.

Vodafone nabízí internetový tarif v rámci svých Tarifů na míru pod názvem Připojení pro mobil Standard. Měsíčně stojí 177 Kč a obsahuje 150 MB dat. Podrobné informace najdete v našem Katalogu operátorů.

První srovnání se nabízí mezi tarifem Vodafonu a O2. Oba nabízí 150 MB, O2 je ale o 27 Kč levnější (a navíc má o něco málo lepší pokrytí 3G). T-Mobile je o 11 Kč levnější než O2, zato ale nabízí o 50 MB méně, což je značný nepoměr.

Pokud vám naše srovnání nevyhovuje, můžete si udělat vlastní díky naší nové službě Katalog tarifů na adrese www.mobinfo.cz/katalog-operatoru

Reklama