Šťastné a bohaté Honorové!

Reklama

Honor si pro letošní Vánoce nachystal hromadu slev a dárků, pojďme se na ně podívat. Ušetřit se dají tisícovky, rozdávají se dárky. U kterých modelů to platí?

Honor 7S v akci

Dostupný Honor zlevnil na akční cenu 2 499 Kč, jde o elegantní telefon s nízkou hmotností 145 g a dostatečně velkým displejem 5,45″. Více o telefonu najdete zde.

Honor 7A s dárky

Další zlevněný model na akční cenu 2 999 Kč má moderní displej s protáhlým poměrem stran 18:9, nechybí ani čtečka otisků prstů, 3 GB RAM. K tomuto mobilu dostanete balíček se sluchátky, lahví na vodu a otočným držákem na telefon.

Honor 9 Lite s dárky

Další akční cenovka, za 4 499 Kč pořídíte mobil s 5,65palcovým displejem a duálním fotoaparátem vepředu i vzadu. Také k tomuto mobilu dostanete balíček se sluchátky, lahví na vodu a otočným držákem na telefon. Další info najdete v recenzi.

Honor Play

Výborný model herního telefonu má cenu 7 590 Kč, doménou je velký dosplej 6,3 palců FullView, duální fotoaparát s umělou inteligencí. Přečtěte si naši recenzi.

Honor 8X s dárkem

Telefon s obřím displejem 6,5 palců vyjde na 6 990 Kč a HOnor přidává balíček zdarma. 8X se nám moc líbí, jak se dočtete v recenzi.

Honor 10 levněji

Top model výrobce stojí od 8 990 Kč, obsahuje 5,84palcový displej bez rámečků, potěší vysokým výkonem hardwaru i duálního fotoaparátu 24+16 Mpx. O telefonu se dočtete vše v naší recenzi.

Reklama