Stickman Downhill: pořádná jízda na bajku [hra]

Reklama

Venku počasí cyklistice moc nepřeje, vy však můžete osedlat virtuální horský speciál a ještě se projet! Vývojáři z Djinnworks opět ukazují svoje výjimečné schopnosti a jejich kresleného hrdinu můžete provětrat a také přizabít.

StickmanDownhill_1StickmanDownhill_2

Stickman Downhill představuje další chytlavou hru pro zabití desítek minut nudy s mobilem v ruce. V minulých hrách autorů už Stickman skákal z mrakodrapů, létal vzduchem a prováděl různé činnosti. Nyní máte za úkol udržet řídítka na sjezdových tratích různých obtížností.

StickmanDownhill_3StickmanDownhill_4

Ovládání je opět jednoduché, naklánění telefonu navozuje stejný pohyb jezdce, ťukáním do displeje zrychlujete šlapáním nebo brzdíte smykem před překážkami. Pomocí těchto povelů musíte překonat překážky, dlouhé skoky, vražedné sjezdy. Projdete spoustu levelů, některé i několikrát za sebou, získáte ocenění a body, pak si vyberete i nové kolo, celkem je na výběr 15 modelů. Sjezdové speciály toho vydrží hodně a nerozpadnou se při rychlé jízdě jako základní modely.

StickmanDownhill_6StickmanDownhill_5

Havárie vypadají dost dramaticky, kolo se rozbije na tisíc kousků, jezdec to schytá hodně tvrdě. Fyzikální model se blíží realitě, dojem z rychlosti je dokonalý a vy si procvičíte bystrost při míjení varovných cedulí s výstrahami a nabádáním k brzdění.

  • Operační systém: iOS/Android
  • Cena: 0,89 eur/zdarma
  • Ke stažení: iTunes, Google Play

Reklama