Studentfone prodává SIM ve Student Agency a KFC

Reklama

I když má v názvu slovo Student a stojí za ním vydavatel studentských karet ISIC, není operátor Studentfone rozhodně určen pouze pro studenty. Při koupi předplacené karty po vás tedy rozhodně nebudou chtít orazítkované potvrzení o studiu.

Za virtuálním operátorem Studentfone stojí firma GTS Alive, která v Česku vydává studentské karty ISIC a vůbec poskytuje nejrůznější služby pro studenty. Operátor funguje v síti Vodafone, tomu odpovídá pokrytí a podpora různých typů sítí v různých místech republiky.

Studentfone_1

Balení obsahující SIM kartu a podrobný manuál si můžete pořídit jak v prodejnách GTS Alive, tak u řady smluvních partnerů. Pro studenty bude určitě zajímavá síť prodejních stánků Student Agency, občas si někdo kartu zakoupí i v restauracích KFC nebo v síti vybraných knihkupectví.

Studentfone_2Studentfone_3

Obsah balení je víceméně standardní. Po sejmutí průhledného igelitového obalu proniknete k letáčku se základními informacemi a plastové kartě SIM ve standardní velikosti. Jelikož mobily využívající takto velkou kartu už se drahně let nevyskytují, můžete z ní podle potřeby vylomit obvyklejší miniSIM nebo microSIM.

Studentfone_4Studentfone_5

Své služby nabízí prostřednictvím předplacené karty s minutovou sazbou 2,50 Kč do všech sítí, textová zpráva vyjde na 1,50 Kč a multimediální na 4,50 Kč. Hlavním lákadlem jsou pak tzv. Megabajty, neboli balíček 300 MB dat, které dostanete za dvěstěkorunové dobití kreditu. Tento limit se pak navíc nevztahuje na oblíbené studentské stránky, konkrétně www.isic.cz, www.isicpoint.cz, www.alive.czwww.regiojet.cz, www.studentagency.cz a libovolné procházení Facebooku.

Studentfone Předplacená karta

Tarif v prodeji ano
Typ tarifu Předplacená karta
Úvazek, výše paušálu 0 měsíců, 0 Kč
Volné jednotky
Volání do vlastní sítě (špička/mimo špičku) 2,50 Kč/min / 2,50 Kč/min
Volání do pevné sítě (špička/mimo špičku) 2,50 Kč/min / 2,50 Kč/min
Volání do cizí sítě (špička/mimo špičku) 2,50 Kč/min / 2,50 Kč/min
SMS, MMS 1,50 Kč, 4,50 Kč
Doplňující informace Za dobití 200 Kč získáte 300 MB dat na měsíc zdarma.

Aktivací SIM karty se stáváte členy tzv. Studentfone Klanu, který vás (zatím) k ničemu neopravňuje, jen vám občas na mobil dorazí reklamní SMS. Z Klanu můžete samozřejmě kdykoliv vystoupit prostřednictvím webových stránek operátora, dokud ale neprojevíte svůj nesouhlas, budete podrobeni marketingové masáži.

Reklama