Štve vás mobil při valentýnském sexu? Pořiďte si protimobilní prádlo

Reklama

U příležitosti svátku zamilovaných zařadil T-Mobile do nabídky limitovanou edici speciálního chytrého spodního prádla. Love Magenta Connected Underwear vyjde na 25 eur pro dvojici (525 Kč).

Úkol chytrého spodního prádla je jednoduchý – přesvědčit partnera, že má přepnout mobil do offline módu, a začít se věnovat sexuálním hrátkám. Spodní prádlo má v zadní kapsičce vestavěný čip, který je potřeba spárovat s mobilními telefony obou partnerů.

Ten z nich, který je aktuálně více v náladě, pak ze svého mobilu přepne čip do sexuálního režimu. Jakmile to mobil nebo tablet jeho partnera zaznamená, začne pozvolna hrát romantickou hudbu a navrhne přepnutí do offline režimu. Dotyčný či dotyčná ovšem musí přechod do Love Mode explicitně potvrdit.

Balení chytrého spodního prádla / Connected Underwear vyjde na 25 euro a obsahuje textilní tašku Love Magenta se stahovací šňůrkou, jeden pár spodního prádla (na výběr pánské boxerky a dámské kalhotky) a dva Love čipy o velikosti 40 x 24 x 3 mm. Více informací o produktu najdete na https://www.lovemagenta.com/connected-underwear

Reklama