Supertooth Disco Twin: dvojitý hudební nářez [test]

Reklama

Přenosné bluetooth reproduktory Supertooth nemohou chybět na žádné party. Nabízí vysoký výkon, ovladače pro přehrávač a pochlubí se dlouhou výdrží až 10 hodin v kuse.

Supertooth vyrábí hudební příslušenství, které stojí za pozornost. Už jsme testovali autohandsfree, sluchátka a reproduktory Disco a Disco 2. Právě poslední model se dočkal dvojčete a tak si můžete koupit tento Supertooth Disco Twin. Tedy dva bluetooth reproduktory pro ještě hlučnější poslech.

SupertoothDiscoTwin_8SupertoothDiscoTwin_7

Konstrukcí se shodují s testovaným modelem Disco 2, prodejní balení obsahuje příslušenství pro každý reproduktor odděleně. Najdete tak v krabici dva síťové adaptéry, propojovací 3,5mm jack kabely a látkové semišové transportní pouzdra.

SupertoothDiscoTwin_6SupertoothDiscoTwin_5SupertoothDiscoTwin_4SupertoothDiscoTwin_3

Reproduktory nabízí spárování prostřednictvím bluetooth A2DP, hudbu rovněž zajistí 3,5mm jack na spojení s jiným přehrávačem. Reproduktory obsahují NiMH akumulátory, po nabití asi po 2 hodinách vydrží hrát asi 10 hodin na střední hlasitost, nebo 3-4 hodiny na velkou hlasitost.

SupertoothDiscoTwin_1SupertoothDiscoTwin_9

Konstrukce reproduktorů je z pevného plastu, potaženého látkou. Spodní část obsahuje neklouzavou nálepku, repráčky jsou vybaveny ovládáním přehrávače, prvky jsou podsvětlené bílými LED. Celkový výkon je 2× 16 W, na maximální hlasitost ozvučíte velkou místnost spolehlivě. Při poslechu oceníte basy a prokreslení, rozhodně nejde o jednotvárný hukot.

Podívejte se na video s předchozím modelem Supertooth Disco 2

Parametry Supertooth Disco Twin

  • Rozměry: 182 × 108 × 70 mm
  • Hmotnost: 550 kg
  • Spojení: 3,5 mm jack, bluetooth (A2DP, AVRCP)
  • Výkon: až 16 W
  • Výdrž: až 10 h při střední hlasitosti
  • Obsah balení: nabíječka, transportní pouzdro, návod, kabel 3,5mm jack
  • Za zapůjčení děkujeme distributorovi Recall
Supertooth Disco Twin lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama