Suunto 7: ultimátní hodinky se systémem Googlu

Reklama

Suunto přináší nový model fitness hodinek s Wear OS a podporou aplikací Googlu včetně placení Google Pay. V hodinkách najdete podporu 70 sportů, offline mapy a špičkový OLED displej.

 

Suunto 7 jsou moderní fitness hodinky pro měření fyzické aktivity, kdy jsou současně spárovány s iOS nebo Android mobilem a nic vám neunikne. Hodinky v ceně 12 590 Kč jsou z nerezové oceli a tvrzeného plastu, řemínek je buď silikonový nebo v kombinaci kůže a textilu, včetně dámské světlé varianty! Suunto 7 najdete například na Alza.cz.

Suunto obsahuje procesor Qualcomm Snapdragon Wear 3100, který pohání operační systém Wear OS od Googlu. Je tu tak podpora Google aplikací, jako je ovládání hlasem s Google Asistentem, monitoring aktivit Google Fit a také platby Google Pay s NFC. Systém nabízí spoustu funkcí, které se ovládají doteky na barevném OLED displeji hodinek s velikostí 1,39 palců. Kromě monitoringu až 70 druhů sportů nechybí třeba ovládání hudby, zobrazení počasí, notifikací z mobilu apod. Podrobné informace zajistí přehledy tréninků, sledovat lze tlakoměr, nadmořskou výšku, tepovou frekvenci a jiné parametry.

Hodinky odolají vodě, nárazům a výkyvům teplot, na displeji sídlí Gorilla Glass. Ohledně výdrže se hovoří o 12 hodinách při měření výkonu se zapnutou GPS, pak 48 hodin bez ní. To znamená, že musíte dobíjet každý druhý den, abyste o nic nepřišli.

Reklama