Swissvoice: švýcarské telefony (ne)jen pro seniory [IFA]

Reklama

V Česku se s telefony Swissvoice příliš nesetkáváme. Několik jich má v nabídce O2, na všechny modely se ale zatím nedostalo. Přitom jiné švýcarské produkty, jako nože, hodinky či čokolády, jsou mezi Čechy bezesporu oblíbené. Podívejte se na fotky mobilů Swissvoice z veletrhu IFA.

Swissvoice MP33 je jednoduchý mobil s velkými tlačítky a dvoumegapixelovým fotoaparátem. V Německu se prodává přibližně za 2 000 Kč včetně stolní dobíjecí stanice.

Swissvoice_MP33_IFA_1Swissvoice_MP33_IFA_2

Swissvoice MP33 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Za stejnou cenu si můžete pořídit model Swissvoice MP40. Ten je určen příznivcům véčkové konstrukce, kterým nabídne velká tlačítka a malý (VGA) fotoaparát. I v tomto případě dostanete k telefonu stolní nabíječku.

Swissvoice_MP40_IFA

Swissvoice MP40 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

O něco dražší (asi 2 700 Kč) je Swissvoice MP50. Opět se jedná o véčko s velkými tlačítky, k tomu ale nabídne o něco lepší (rozuměj: 2Mpx) fotoaparát.

Swissvoice_MP50_IFA_1Swissvoice_MP50_IFA_2

Swissvoice MP50 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nabídku doplňuje Swissvoice SV39 za podobnou cenu, se stejným fotoaparátem a klasickou konstrukcí. Ta je navíc ještě patřičně obrněna, takže ji nerozhodí nějaký ten pád na zem, pobyt v prašném prostředí nebo ponoření do vody.

Swissvoice_SV39_IFA_1Swissvoice_SV39_IFA_2

SwissVoice SV39 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama