Sygic navigace konečně pro Windows Phone [aplikace]

Reklama

Populární mobilní navigační aplikace Sygic je známá z Androidu a iOS, nyní je novinkou pro vaše Lumie. Pokud vám chybí plánování tras v mapách HERE, sáhněte po Sygicu.

SygicWP_2SygicWP_3SygicWP_4

Sygic se nabízí v 7denní zkušební plné verzi zdarma, pak přestanou fungovat povely, navigace v pruzích a varování před radary. Pro offline navigaci ji ale lze používat nadále, včetně updatů mapových podkladů!

SygicWP_5SygicWP_6SygicWP_7

Sygic představuje komplexní navigační aplikaci s mnoha podrobnostmi, správou map různých zemí, včetně offline použití po stažení do mobilu. Hlasovou navigaci podporuje mužský hlas Petra, nebo si přepnete třeba do angličtiny. Součástí je rovněž databáze POI míst s fotografiemi a informacemi.

SygicWP_10SygicWP_9SygicWP_8

Při plánování se můžete přepínat mezi trasami dle ekonomického provozu, vzdálenosti. Nezapomíná se na 3D pohledy na města, praktické je vyslovení názvů ulic při putování. Výčet funkcí je bohatý, rovněž je zajímavý mód HUD s promítáním displeje na čelní sklo auta. Za plnou licenci zaplatíte 500 Kč, funkce HUD stojí 200 Kč. Instalujte Sygic a srovnejte jeho výkon s vestavěnou aplikací HERE, třeba budete překvapeni!

  • Systém: Windows Phone
  • Cena: zdarma (plná verze 500 Kč)
  • Ke stažení: Store

 

Reklama