Sygic nově podporuje Apple CarPlay pro vaše auto

Reklama

Jezdíte rádi s navigací Sygic? Tak teď ji můžete sledovat na displeji vašeho auta, pokud podporuje technologii Apple CarPlay. Pro podporu Android Auto si musíme ještě počkat. 

Sygic představil novou funkcionalitu svojí navigace, nově lze totiž navigaci sledovat bezpečně na displeji v autě. Navigace se spáruje se systémem auta a pak ji zle ovládat na displeji podobně jako v mobilu, který má však displej určitě menší. Výhodou je to, že nemusíte vozit mobil v držáku na skle, ani se trefovat do malých ovládacích prvků, k ovládání se dá použít i hlas.

Sygic pro auto podporuje i offline mapy, takže není třeba být připojen k internetu. Mezi další funkce pro Apple CarPlay verzi patří upozornění na povolenou rychlost, prediktivní plánovač trasy, detekce zácp, asistent pro jízdu v pruzích a další. Díky Apple CarPlay je sdílení vlastních nastavení map mezi více auty s technologií Apple CarPlay, to se může hodit pro flotily, taxíky, půjčovny apod. CarPlay bude k dispozici u aplikací Sygic GPS Navigation a Sygic Car Navigation v obchodě pro nejnovější verzi iOS.

Sygic Apple CarPlay na videu

https://www.youtube.com/watch?v=AOLvQTDCamM&feature=youtu.be

Reklama