Sýrový svět: nechte ochutnat vaše děti! [hra]

Reklama

Čeští vývojáři opět dokazují, že v mobilním herním světě patří do špičky. Nejen graficky povedená hra je plná kostiček sýra, které je potřeba najít a odevzdat Myšákovi.

SyrovySvet_2SyrovySvet_1

Jestliže se vám nebo spíše vašim dětem líbila zajímavá hra Zachraň šneka od českého studia Alda Games (psali jsme o ní zde), tak určitě stahujte i Sýrový svět. Vývojáři opět nachystali atraktivní hru s mnoha levely, které vám umožní získat volný čas, když se vaše děti zabaví.

SyrovySvet_4SyrovySvet_5

Hra je bezplatná pro Android, ovšem počítejte s reklamou. U iOS něco málo platíte, ale zase bez reklam. Hru jsem testoval na tabletu Ainol, vše fungovalo, jak má. Hned menu hry vás uvítá rozvernou a milou grafikou, která vás hned navede a začátek hry.

SyrovySvet_6SyrovySvet_7

Nachystáno je 35 levelů v 7 různých lokacích, vše je krásně namalováno a rozhýbáno, počítejte s hudebním podkresem a nějakými zvuky. V levelech se střídají typy úkolů, cíl je stále stejný. získat přístup nebo jednoduše někde odhalit kostku sýra, kterou tahem prstu předáte opodál stojícímu myšákovi.

SyrovySvet_9SyrovySvet_8

V každém levelu se počítají doteky na displej, nejlépe je jich mít co nejméně. Různorodé úkoly spočívají v natírání prken plotu, zatloukání hřebíků,  překládání nákladu z jezdících autíček, chytání ryb, skládání puzzle apod. Zkrátka nudit se vaše děti nebudou!

SyrovySvet_10

Logická hra plná hádanek přináší i nějaké to ponaučení, ovládání je jednoduché, stačí ťukat a přetahovat věci prstem na správné místo. Tohle bude vaše děti nepochybně bavit. A to nejen během vánočních prázdnin…

  • Operační systémy: iOS, Android
  • Cena: 0,89 eur bez reklam, zdarma s reklamami
  • Ke stažení: iTunes, Google Play

Reklama