T-Mobile bude příští rok sponzorovat sport

Reklama

T-Mobile se rozhodl v příštím roce zaměřit sponzorskou podporu na český sport. Chce tím motivovat své zákazníky, aby kompenzovali letošní pobyt v online světě nějakými sportovními aktivitami.

Operátor v příštím roce sponzorsky podpoří celoroční sérii sportovních aktivit, které lidem pomáhají nastavit rovnováhu mezi online a offline životem a které podpoří jejich zdraví a imunitu. Společně s T-Mobile se tak nejdříve rozjede Jizerská 50 a další závody v běžeckém lyžování v rámci série SkiTour. Na jaře přijdou na řadu cyklistické závody Kola pro život a Česká Enduro Série. Jako protiváhu času stráveném doma u počítače tak lidé budou mít možnost sportovat venku, fandit a především společně se svými blízkými sdílet nové zážitky a emoce.

Běžkařských závodů SkiTour se letos účastnilo téměř 15 tisíc závodníků a trať sledovalo dalších 30 tisíc diváků. Cyklistické série navštívilo sto tisíc lidí, z toho 70 tisíc diváků. Téměř 80 tisíc běžců na více než 80 místech republiky vyrazilo společně na trasu Olympijského běhu.

T-Mobile se během sportovních akcí zaměří zejména na přípravu atraktivního programu pro závodníky i jejich doprovod. Zpestření, hezké zážitky i zajímavé benefity tak budou čekat na všechny, kdo na závody dorazí.

Reklama