T-Mobile chystá pro vývojáře hackaton o ceny

Reklama

Český T-Mobile konečně začíná podporovat inovace. Na začátek prosince připravuje hackaton, ve kterém si vítězové rozdělí 100 000 Kč a možnost další podpory při vývoji aplikace.

T-Mobile ve spolupráci s Microsoftem uspořádá 2.-4. 12. v pražském Impact Hubu T-Mobile hackathon pro vývojáře, developery, designéry, odborníky z IT, vysokoškoláky, freelancery a drobné podnikatele. Přihlásit s emohou jednotlivci i týmy, které mají zájem vymyslet inovativní nápad či prototyp aplikace na otevřené platformě Mojio, která řeší mobilitu, dopravu a základní zabezpečení aut.

Jelikož na místě budou pomáhat mentoři z firmy Mojio, Deutsche Telekomu i polského Hub:Raumu, proběhne celá akce v angličtině. Těšit se můžete i na odborníky z českého T-Mobilu a Microsoftu. Každý účastník dostane 100USD poukázky. Vítěz akce získá 50 000 Kč od T-Mobilu a dále od Microsoftu fast-track programu BizSpark+ a kredit do Azure, to vše v hodnotě až 120 000 USD po dobu dvou let. Druhý a třetí soutěžící nebo tým získají od T-Mobilu 30, respektive 20 tisíc korun.

Reklama