T-Mobile dává HBO GO zdarma

Reklama

Každý zákazník s hlasovým tarifem si může pořídit HBO Go na třicet dní zdarma a poté za výhodnější cenu. Nabídka platí pro domácnosti a drobné podnikatele až do konce května.

HBO Go je potřeba aktivovat mezi 20. dubnem a 31. květnem v samoobsluze Můj T-Mobile, ať už na webu nebo v aplikaci. Pokud zákazník v minulosti sledoval HBO GO, může použít stejnou e-mailovou adresu, není potřeba registrace s novým e-mailem. Na blížící se konec 30denního období zdarma upozorní T-Mobile své zákazníky SMS nebo e-mailem. Každý uživatel se pak může rozhodnout, zda chce HBO GO dále sledovat, nebo si balíček deaktivovat. Částka za předplatné bude zahrnuta v měsíčním vyúčtování.

Prémiová videopůjčovna HBO GO nabízí ty největší seriálové pecky a filmové trháky. Fanoušci WestWorld, Hry o trůny, Sedmilhářek, Až po uši, Příběhu služebnice, Temného případu rádi potvrdí. Celkem v ní na diváky čeká více než 7 500 dílů seriálů, nejen zahraničních, a více než 800 filmů, dokumentů a dětských pořadů. Vše je česky a nabídka se průběžně obohacuje o další novinky. Nechybí navíc ani bonusové pořady z originální produkce HBO.

Reklama