T-Mobile dává k tabletům 10 e-knih zdarma

Reklama

T-Mobile se rozhodl trochu rozhýbat obchod s tablety, proto je nově nabízí na splátky. Pokud si k vybranému tabletu navíc přikoupíte libovolný datový tarif a uvážete se k jeho využívání na dva roky, získáte jako dárek deset elektronických knih.

T-Mobile před časem zrušil dotování telefonů podle výše útraty a místo toho dal zákazníkům možnost, aby si je koupili na splátky bez navýšení. V případě podpisu smlouvy s T-Mobilem na 24 nebo 36 měsíc si můžete vybrat mezi splátkou 200, 400, 600, 800 nebo 1 000 Kč měsíčně a dobou splácení 1-23 měsíců. Samozřejmě navíc musíte doplatit zbývající částku v okamžiku nákupu telefonu.

Zkusíme zjistit, jaké máte možnosti při koupi mobilu za 12 345 Kč. Můžete se třeba rozhodnout, že chcete splácet 1 000 Kč po dobu 6 měsíců, zbylých 6 345 Kč musíte složit hotově. Stejně tak ale můžete uzavřít smlouvu na splátky 600 Kč po dobu 20 měsíců, celkem tedy zaplatíte 12 000 Kč, v hotovosti musíte složit pouze 345 Kč.

Až dosud se ale tato nabídka nevztahovala na tablety, od 1. srpna ale můžete klidně splácet i některý z tabletů v nabídce T-Mobilu. Opět musíte uzavřít smlouvu alespoň na dva roky a složit zbylou částku při podpisu smlouvy. Pokud si navíc aktivujete datový tarif (také na dva roky), získáte SMS kód, s nímž lze až do konce roku z webu eReading.cz stáhnout 10 elektronických knih (např. životopis Stevea Jobse, Padesát odstínů šedi Merde! Rok v Paříži.

Reklama