T-Mobile dodal technologii k esport turnaji v League of Legends

Reklama

Téměř 400 GB přenesených dat a 120 hráčů ze tří zemí. V Magenta Experience Center na pražském Pankráci se odehrálo finále mezinárodního esport turnaje ve hře League of Legends, kterého se zúčastnili hráči z Česka, Slovenska a Maďarska. Záštitu nad turnajem převzal operátor T-Mobile, který poskytl také technologické zázemí a svou ultrarychlou optickou síť.

Během turnaje hráči využili nejrychlejší optickou síť od T-Mobile, která byla pro potřeby turnaje navýšena na 10 Gbps a nabídla tak ultrarychlé připojení s latencí sítě 2,3 milisekund. Doplňkový turnaj ve Wild Rift zase ukázal sílu 5G technologií, které hráči vyhodnotili jako výrazně spolehlivější než 4G/LTE, což není divu pří odezvě sítě kolem 15 milisekund a s přenosovou rychlostí i přes 1 Gbps.

Hráči mohli po celou dobu konání turnaje v inspirativním Magenta Experience Center využít profesionální zázemí a péči, a to i díky partnerům jako PLAYzone, který turnaj spoluorganizoval v ČR a na Slovensku, společnosti DX Racer, která zapůjčila všechny herní židle špičkové kvality a dalším.

Reklama