T-Mobile doplnil manažerský tým

Reklama

T-Mobile našel náhradu za marketingového ředitele Martina Jaroše i technologického ředitele Franka Meywerka. Technologický úsek nově povede Vladimír Klein, který má s technologiemi T-Mobilu rozsáhlé zkušenosti.

Koncem března jsme vás informovali o odchodu technologického ředitele české pobočky T-Mobilu, Franka Meywerka. Řízením příslušného úseku byl tehdy jmenován Vladimír Klein, který následně vyhrál výběrové řízení a od 1. května řídí technologický rozvoj T-Mobilu oficiálně.

Vladimír Klein (44) absolvoval studia na Technické Univerzitě v Košicích, obor Radioelektronika. U T-Mobilu pracuje od roku 1997, kdy působil v oddělení provozu IT. Následně v rámci zajišťování kvality služeb odjel do T-Mobile Netherlands, kde zůstal další čtyři roky. V rámci odpovědnosti za provoz a údržbu sítě se podílel i na integraci provozních aktivit v rámci skupiny Deutsche Telekom. Od roku 2008 zastával pozici ředitele technologického provozu a od roku 2012 pak pozici ředitele úseku rozvoje sítě. Za svého dvanáctiletého působení ve firmě se podílel na plánování a výstavbě 3G sítě, participoval na modernizaci 2G sítě, úspěšném zavedení rychlého mobilního internetu nebo rozvoji optických páteřních sítí. Dále spolupracoval na rozvoji dalších technologií – nechyběl např. u spouštění LTE City nebo zavádění HSPA42+, podílel se na zavedení pevných hlasových služeb a DSL do portfolia T-Mobile.

Vladimir_Klein

Marketingového guru Martina Jaroše nahradil již před časem Jan Stanko, taktéž člověk zevnitř firmy. Podrobnější informace jsme vám přinesli v tomto článku.

Reklama