T-Mobile je partnerem Colours of Ostrava

Reklama

Společnost T-Mobile se stala technologickým partnerem jednoho z nejprestižnějších evropských festivalů Colours of Ostrava. Mobilní operátor na akci, jež každoročně přivítá desetitisíce návštěvníků, poskytne své nejmodernější 5G technologie.

Rozsáhlý areál s vysokou hustotou lidí je nad možnosti běžně dimenzované mobilní sítě. Operátor proto nasadí své mobilní LTE vysílače, které celý prostor festivalu důkladně pokryjí kvalitním signálem.

Díky takto posílenému signálu bude v areálu zajištěn například provoz všech platebních terminálů, kdy letošní ročník bude poprvé výhradně v cashless formátu. Návštěvníci akce tak pro platby nepotřebují hotovost, a naopak mohou maximálně využít všechny hlavní druhy a typy platebních karet, své mobilní telefony, chytré hodinky nebo další hardware.

Pro své zákazníky připravil v aplikaci Můj T-Mobile v sekci Srdcovky nejen soutěž o vstupenky zdarma, ale také slevu na další stovky vstupenek. Akce platí do vyčerpání kódů. Operátor letos nabídne i soutěže pro zaměstnance nebo pro generaci Z, na kterou se celá skupina Deutsche Telekom chce toto léto též zaměřit.

Reklama