T-Mobile má novou appku na chytrou televizi

Reklama

T-Mobile vylepšil svou aplikaci pro sledování televize, která nově podporuje i chytré televizory. V souvislosti s přechodem na novou normu přidává také nový set-top-box.

Nová aplikace T-Mobile TV GO nabízí spoustu zajímavých funkcí. V aplikaci uživatel jednoduše najde například přehled právě vysílaných pořadů na nejsledovanějších stanicích nebo výběr televizního programu v hlavním vysílacím čase. T-Mobile TV GO také umožní vrátit se v televizním programu až o 7 dnů zpět i pokračovat ve sledování rozkoukaných pořadů z předchozích dnů. Nechybí ani možnost podívat se na své nahrané pořady, případně filmy z Videotéky.

Nová aplikace je společná nejen pro všechny televizní služby od T-Mobile, ale i všechna zařízení, na kterých lze TV obsah sledovat: mobil, tablet, internetový prohlížeč, set-top box. A nově i pro chytré televizory Philips s operačním systémem Android TV (verze 6 a vyšší) a Samsung Smart TV (rok výroby 2017 a novější).

Zákazníci tak již nepotřebují set-top box a mohou T-Mobile televizi sledovat přímo po přihlášení ve svém televizoru. Stačí si stáhnout T-Mobile TV GO přímo v aplikačním obchodě v TV. Podpora dalších operačních systémů pro chytré televize (mimo jiné webOS) a Android TV od dalších výrobců bude následovat v příštím roce.

T-Mobile navyšuje počet zařízení, na kterých lze zdarma sledovat T-Mobile televizi, a to ze 3 na 4. Diváci tak mají nově k dispozici vysílání na dvou televizorech a 4 dalších přístrojích, ať už jde o chytrý telefon, tablet, počítač či aplikaci ve Smart TV. Zákazníci se službou T-Mobile Mobilní televize mohou i nadále využívat dvě zařízení.

Novou aplikaci doprovodí také nový OTT set-top box (KAON 6077) s operačním systémem Android TV. Do něj si kromě předinstalovaných aplikací jako například HBO GO, mohou uživatelé stáhnout své oblíbené aplikace Youtube, Spotify a další dostupné pro Android TV. S novým set-top boxem se tak každý televizor stane chytrým. Měsíční pronájem set-top boxu činí 50 Kč.

Pro zájemce, kteří nemají zkušenost s televizními službami od T-Mobile (tedy i zákazníky konkurence), aplikace také nabízí možnost si službu T-Mobile TV GO vyzkoušet na 30 dní zdarma. V této zkušební verzi balíčku budou dostupné veškeré standardní funkcionality a vybraná sada televizních stanic.

Nová verze aplikace T-Mobile TV GO je nyní k dispozici pro nové uživatele televizních služeb, stávající zákazníci budou na novou aplikaci postupně převáděni v následujících měsících.

Reklama