T-Mobile má od března nového obchodního ředitele

Reklama

V čele obchodního oddělení T-Mobilu a Slovak Telekomu střídá Slováka Juraje Bónu Paraguayec Maximiliano Bellassai. Jeho úkolem bude přispět k digitalizaci Česka.

Juraj Bóna nastoupil do T-Mobilu (resp. Slovak Telekomu) v roce 2003. Pod jeho vedením se původně mobilní operátor přetvořil ve firmu poskytující také pevné služby. Úspěšně spustil nabídku Magenta 1, která je právě na kombinaci fixních a mobilních služeb založena. Dosavadní obchodní ředitel Juraj Bóna zůstane do konce června 2021 poradcem představenstva společnosti.

Maximiliano Bellassai začal svou kariéru v bankovnictví a do telekomunikací, konkrétně skupiny Tigo, přešel v roce 2011. „Jeho úkolem bude urychlit transformaci, kterou jsme již započali, přispět k digitalizaci celé země, dále zvyšovat spotřebu dat, pomáhat stále většímu počtu zákazníků stát se součástí gigabitové společnosti díky optice a 5G a podpořit digitální transformaci českých firem a podnikatelů pomocí moderních ICT řešení,“ uvedl José Perdomo Lorenzo, generální ředitel T-Mobile Czech Republic a Slovak Telekomu.

Reklama