T-Mobile má pro děti chytré hodinky

Reklama

Škemrají děti o mobil, ale podle vašeho názoru jsou na to ještě mladé? Pořiďte jim chytré hodinky, které umí skoro totéž, a navíc se hůře ztrácejí.

Hodinky může mít dítě na ruce i ve škole, což u mobilu samozřejmě neplatí. Navíc je chráněno před spoustou svodů mobilních telefonů, jako jsou premium SMS, nákupy drahých nebo zavirovaných aplikací apod.

Hodinky umí sledovat polohu dítěte, dokáží ohlídat, zda se dítě pohybuje v očekávaném prostoru a ohlásí, pokud definovaný bezpečný okruh opustí. SOS tlačítkem může navíc dítě okamžitě své rodiče upozornit, že má problém.

Další chytré vlastnosti hodinek jsou třeba fitness funkce podporující pohybovou aktivitu dětí nebo nastavení funkce „školní výuka“, kdy hodinky fungují v omezeném módu, aby si s nimi děti během školních hodin nehrály.

Děti se také mohou snadno propojit navzájem – hodinky stačí přiblížit k sobě, zatřást zápěstím a nový kontakt se tím uloží. Správu hodinek mají plně v rukou rodiče prostřednictvím aplikace, kterou si musejí pro jejich správné fungování naistalovat. Aplikace je k dispozici pro zařízení iOS a Android.

Zákazníci si mohou vybrat mezi elegantním pastelově růžovým nebo modrým provedením hodinek od výrobce TCL. Mají 1,3 palcový displej a dvoudenní výdrž baterie s dobíjením přes mikro USB. V tuto chvíli jsou Chytré hodinky pro děti nabízeny v předplacené variantě. Pořizovací cena balíčku je 2 990 Kč a zahrnuje 200 MB internetu měsíčně na půl roku zdarma, poté za 75 Kč/měsíc. Zákazníci T-Mobile si mohou hodinky v rámci Twist sady pořídit i na splátky s akontací od 1 Kč. Spotřebu kreditu i čerpání dat mohou rodiče hlídat v aplikaci Můj T-Mobile, kde také kredit kdykoli snadno dobijí.

Reklama