T-Mobile má rekordních 409 přihlášek do Rozjezdů roku

Reklama

T-Mobile zaznamenal ve své podnikatelské soutěži rekordních 409 přihlášených projektů. Nejsilněji jsou zastoupené regiony Praha, Jižní Morava a Jižní Čechy. Nyní proběhne hodnocení a série seminářů.

Letos se do T-Mobile Rozjezdů přihlásilo rekordních 409 projektů, loni jich bylo jen 296. Stovka projektů přišla z Prahy, 69 z Jihomoravského kraje, první trojku uzavírá 41 přihlášek z Jihočeského kraje. Nyní přihlášky zhodnotí porotci, kteří se osobně s autory přihlášek uvidí od poloviny dubna do poloviny května na jednotlivých seminářích v regionech.

V každém regionu zvítězí tři návrhy, jejichž autoři získají marketingové, komunikační a ekonomické poradenství v hodnotě 50 tisíc korun a dalších 50 tisíc v hotovosti. Celostátní vítěz pak letos získá v hotovosti 200 tisíc na rozvoj svého projektu, dále pak služby v hodnotě asi pět set tisíc korun, např. návrh regionální reklamní kampaně od profesionální agentury, finanční a personální poradenství.

Regionální semináře na téma budování značky, finanční plánování a propagace jsou zcela zdarma, na www.rozjezdy.cz se mohou přihlásit jak soutěžící, tak všichni zájemci o podnikání. probíhat budou od 12.4. do 12.5. 2016.

Reklama