T-Mobile má Twist kartu s denní platbou za data

Reklama

T-Mobile uvedl na trh limitovanou edici SIM karty, která nabízí denní datový balíček za 10 Kč. Za tuto cenu můžete využít až 100MB FUP.

Limitovaná edice nese název „Plaťte jen za data, která spořádáte“. Kartu pořídíte za 200 Kč a má přednabitý kredit ve stejné výši. Pro první čtyři týdny má navíc volání do sítě T-Mobile zdarma. Po vypršení tohoto balíčku dojde k automatické obnově za cenu 149 Kč za čtyři týdny. To lze samozřejmě vypnout odesláním esemesky VOLANI4TYDNY D na číslo 4603. Bez balíčku stojí volání 3,90 Kč/min.

Ta hlavní výhoda ale spočívá v čerpání dat. Operátor na této kartě účtuje 1 Kč za 1 MB. Po dosažení hranice 10 MB za jeden den se další účtování zabrání a za celkovou cenu 10 Kč lze zbytek dne surfovat až do výše 100 MB. Pokud zákazník některý den data nevyužije, operátor mu nic nenaúčtuje.

Komentář Mobinfo.cz

Pokud byste datový balíček využívali každý den v plném rozsahu, zaplatíte za něj měsíčně 300 Kč a získáte 3 000 MB dat. To je na české poměry vcelku solidní nabídka, operátor ale samozřejmě počítá s tím, že to každý den přesně na 100 MB dat nedotáhnete. Oproti jiným nabídkám má tento tarif tu výhodu, že se neúčtuje rovnou např. 20 Kč v okamžiku, kdy se váš telefon samovolně připojí k internetu.

 

Reklama