T-Mobile má uberdatový tarif pro mladé

Reklama

Před koncem prázdnin představil operátor nový tarif pro mladé lidi. Pokud vám ještě nebylo 27 let, můžete si pořídit tarif s 10GB FUP, dostatkem volných minut a volnými SMS.

Tarif se jmenuje trochu zavádějícím způsobem Student DATA. Není přitom vůbec určen studentům, operátor totiž při zřízení nevyžaduje předložení ISIC karty ani jiného potvrzení. Stačí občanský průkaz, ze kterého je jasné, že majitel tarifu neoslavil v době zřízení 27 let věku. U dětí mladších 18 let zřizují tarif rodiče a předkládají rodný list nebo jiný doklad dítěte.

Tarif stojí 499 Kč měsíčně, což je o 50 Kč víc než starší tarif Student. Za tuto cenu ale získáte o 4 GB navíc, konkrétně 10GB FUP. K tomu operátor přihodil 100 volných minut do všech českých sítí a neomezené SMS. Nový tarif si mohou od 1. září pořídit jak noví, tak stávající zákazníci. Pokud už nějaký „studentský“ tarif mají, mohou na novinku přejít kdykoliv bez ohledu na aktuální úvazky. Ostatní mohou přejít na Student DATA z Twist karty, nebo na něj přepnout svou smlouvu při prodloužení. Jediná podmínka je věk do 27 let.

Reklama