T-Mobile měl o půlnoci plno zájemců o nové iPhony

Reklama

Byli jsme se podívat na půlnoční zahájení prodeje nových iPhonů v brněnské prodejně T-Mobilu na náměstí Svobody. Od večera se stála fronta, překračovaly se laserové paprsky a nových iPhonů bylo pro všechny dostatek. 

TM_iphony_11TM_iphony_4TM_iphony_3TM_iphony_2

Již od večerních hodin se u prodejny hromadili nedočkaví zájemci o novinky od Applu. Kolem 22:00 hod se hrozen čekajících rozšířil asi na 20 lidí, nechyběly rozkládací stoličky a hlavně dobrá nálada ve frontě. U vchodu do prodejny byl vztyčen veliký iPhone, kterým se dalo vejít dovnitř. Tedy pouze pro personál a novináře, ostatní museli čekat na 0:00 hod.

TM_iphony_9TM_iphony_10

Uvnitř prodejny vše probíhalo podle plánu, dobře naladěný tým konzultantů si ze skladu nafasoval nezbytné iPhony do svých přihrádek a všichni čekali na půlnoc. Pro návštěvníky nechyběl teplý čaj a především možnost vstoupit do prodejny přes laserové paprsky. Pokud by se někomu podařilo projít bez přerušení paprsku, mohl získat jeden ze dvou nachystaných iPhonů 5S 16 GB.

TM_iphony_1TM_iphony_7TM_iphony_6TM_iphony_5

Do prodejny se pouštělo po 6 lidech tak, aby bylo nakupování pohodlné. První zájemci platili většinou hotově a odnášeli si iPhony 5S. Nám se podařilo zachytit prvního brněnského majitele iPhonu 5S 64 GB.

TM_iphony_8

A na závěr oficiální statistiky T-Mobile:

V Praze byla fronta zhruba 100-130 lidí, někteří však přišli pouze soutěžit, soutěžilo se až do zavření prodejny, tedy do cca 1:30. Největší zájem byl o zlatou verzi, které ale byl nejmenší počet kusů. Nutno dodat, že se prodalo velké množství příslušenství, zejména exkluzivního značkového přímo od Apple. Bohužel však projít laserovou bránou se v Praze nikomu nepodařilo. Zato v Brně, byli soutěžící ochotni pro výhru udělat maximum. První byla dáma s pořadovým číslem 40, která získala telefon díky ladnému proklouznutí úzkým prostorem mezi laserovými paprsky v  1:39. Druhý výherní kousek pak připadl muži s pořadovým číslem 52, který neváhal při náročném výkonu odhodit své svršky, telefon vyhrál ve 02:00.  Ve frontě před brněnskou prodejnou na náměstí Svobody byla zhruba stovka čekajících.

Reklama