T-Mobile mění věrnostní program Našim pro radost

Reklama

T-Mobile upravuje věrnostní program Našim pro radost, v němž odměňuje všechny své zákazníky. Mizí volný internet v úterý, přibývá sleva na internet na každý den a také zbrusu nová aplikace s přehledem všech aktuálně dostupných slev.

Nejdřív tedy aplikace. pro operační systémy Android a iOS (Windows Phone je slibována již brzy) je k dispozici aplikace nazvaná Našim. Stáhnout si ji můžete samozřejmě zdarma a jakékoliv datové přenosy, které program Našim vygeneruje, se vám neodečtou z vašeho FUP. Po spuštění aplikace zobrazí seznam aktuálně dostupných slev a výhod s možností okamžitého objednání slevového kupónu.

V programu Našim pro radost dochází pravidelně k řadě změn, slevy přibývají a ubývají, takže mít v mobilu vždycky aktuální přehled se může rozhodně hodit. Aktuálně se ruší slevová akce na bezplatný internet v úterky. Ti, kteří čerpali tuto výhodu pravidelně, však nemusí zoufat – získají od příštího týdne slevu 50 % na denní balíček až do konce srpna 2014. Mohou se dokonce připojit kterýkoliv den v týdnu jen za 12 Kč. Zákazníci, jichž se tato změna týká, budou včas informováni.

Zákazníci T-Mobilu mohou například využít 23% slevu na elektroniku Sony, 50% slevy na vybrané audioknižní bestsellery z Audiolibrix.cz. Dále v nabídce nechybí nabídka vín od Wine4you se slevou 15 %. K vínu je třeba zakousnout něco dobrého – 15% sleva na italské delikatesy od Italia in cucina tento problém vyřeší za vás. V nabídce nechybí sleva 20 % při nákupu zboží značky Bench, pokud útrata přesahuje 1000 Kč,nebo 15 % na řady Track Jack a Dinky Di od značky Crumpler.

Reklama