T-Mobile na prázdniny zlevní roaming

Reklama

T-Mobile dnes představil prázdninové novinky ve své datové nabídce. Zlevní ceny za volání, sníží cenu datového balíčku na polovinu a mezi zvýhodněné země zařadí Egypt, Chorvatsko a Turecko. Přečtěte si podrobnosti.

Na týdenní dovolenou se vám může hodit datový balíček Travel&Surf na týden, který je od 1. června 31. srpna zlevněn na polovinu. Zaplatíte za něj 270 Kč namísto standardních 540 Kč týdně, za to vám nabídne datový objem FUP ve výši 50 MB. U všech balíčků Travel&Surf dochází k rozšíření zemí, v nichž je můžete využívat, o Chorvatsko, Egypt a Turecko.

Celosvětově pak můžete používat tzv. Data roaming limit. Podstatnou služby je nastavení limitu (standardně nastaveno na 1 470 Kč), přičemž po dosažení 80 % a 100 % nastavené částky vás operátor upozorní textovou zprávou. Dosud bylo možné nastavit si strop útraty za roamingová data jen v rámci Evropské unie, Chorvatska a Egypta.

Od 24. června pak platí nové regulované ceny EU tarifu, snižují se na 8,60 Kč/min za odchozí hovor, 2,38 Kč/min za příchozí hovor a 2,68 Kč za odeslání SMS. Pokud nemáte aktivní žádný datový balíček, bude vám operátor účtovat za každý započatý megabajt dat v cizině 20,84 Kč, přičemž účtovací jednotkou je 1 kB.

Reklama