T-Mobile nabízí bezdrátový internet 8/2 Mb/s

Reklama

T-Mobile využívá toho, že se mu slibně rozrůstá LTE síť a ve většině větších měst už je k dispozici alespoň HSPA, a zařazuje do své nabídky bezdrátový internet. Prostřednictvím LTE modemu si můžete doma zřídit Wi-Fi síť a ještě částečně nebýt omezováni FUPem.

Základem domácí Wi-Fi sítě je modem Huawei E5180 (jednorázově 3 549 Kč nebo 99 Kč jednorázově a následně 23 měsíčních splátek po 150 Kč), případně Huawei B593s (jednorázově 6 199 Kč nebo 449 Kč jednorázově a následně 23 měsíčních splátek po 250 Kč). Oba modemy jsou schopny vytvořit v domácnosti Wi-Fi síť až pro 32 zařízení.

K tomu si samozřejmě musíte pořídit datový tarif Pevný internet bez drátu. Měsíčně za něj zaplatíte 399 Kč, za což poskytne rychlost stahování až 8 Mb/s a rychlost nahrávání až 2 Mb/s. Pevný internet bez drátu je určen k používání na jednom místě, nemůžete s ním tedy cestovat jako s mobilním telefonem.

Zajímavý přístup zvolil operátor ve věci limitu FUP. Ten je sice stanoven na 30 GB měsíčně, i když ho ale vyčerpáte, nebude vám rychlost omezena pro prohlížení webových stránek, vyřizování e-mailů a zábavu na sociálních sítích. Kdybyste náhodou používali jiné programy, můžete si dokoupit dalších 10 GB za 200 Kč.

Reklama