T-Mobile nabízí EET s pěti zařízeními

Reklama

T-Mobile představil svou nabídku pro elektronickou evidenci tržeb. Zákazníci si mohou vybrat z pěti zařízení, která lze dokonce pořídit na splátky. Operátor nabízí možnost instalace a nepřetržitou servisní podporu.

Prodej služby EET začne 15. srpna, do té doby T-Mobile uspořádá několik seminářů, kde si každý bude moci vyzkoušet, o co jde. Zařízení lze zaplatit jednorázově nebo rozložit do splátek, tedy na počátku nemusí zákazník zaplatit téměř nic. Měsíční poplatek za pořízení a provoz se bude pohybovat od 425 Kč. Na všechny varianty řešení se vztahuje možnost slevy 5000 Kč na dani. T-Mobile také v servisních balíčcích garantuje opravu zařízení nejpozději do následujícího kalendářního dne, takže podnikatelé mají jistotu, že vždy splní své zákonné povinnosti. Operátor počítá s tím, že zákazníci začnou za službu platit až od 1. 12. 2016, a tím získají možnost seznámit se se zařízením.

Základním zařízením, které si můžete pořídit, je terminál. Na dotykovém displeji vyberete zboží, vystavíte účtenku a necháte zákazníka, aby zaplatil třeba platební kartou. Pokud máte strach, že dotykový displej bude příliš složitý, má T-Mobile v nabídce i takzvanou kalkulačku, do které zadáváte kódy zboží klasickými tlačítky.

Nejvíce profesionálním řešením je plnohodnotná pokladna s integrovanou tiskárnou. Pro menší obchody asi bude výhodnější přenosný tablet, ke kterému se tiskárna připojuje externě, nebo samotná tiskárna připojitelná k libovolnému již vlastněnému zařízení.

Podrobné informace o nabídce T-Mobilu najdete na webu www.t-mobile.cz/etrzby.

Reklama