T-Mobile nabízí podnikatelům aplikaci, která udělá pořádek v covid testování

Reklama

T-Mobile chce pomoct podnikatelům se zvládnutím povinného testování. Nabízí proto k bezplatnému využití svou cloudovou aplikaci CovidTestMan.

Chytrou aplikaci CovidTestMan vyvinul T-Mobile ve společnosti s firmou Unicorn. Jejím úkolem je zajistit snadnou a efektivní organizaci a evidenci testování zaměstnanců na COVID-19. Zaznamená, kdo a kdy byl testován na COVID-19, kdo má onemocnění za sebou, a také aktuální stav otestovaných zaměstnanců na pracovišti. CovidTestMan také usnadní přípravu všech statistik, ať již pro interní účely nebo pro vyřízení žádostí o příspěvek státu na testování.

Aplikace běží v cloudu a přistupovat do ní lze z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu. Skládá se ze dvou produktů, Organizace a Testpoint. Zájemce si po přihlášení nejprve zřídí v aplikaci svou Organizaci a do ní naimportuje seznam zaměstnanců.

Zde poté přehledně uvidí všechny informace o provedeném testování. K Organizaci pak vytvoří a přiřadí jednotlivé Testpointy, tedy místa, kde bude své pracovníky testovat. Možností je celá řada, pokud je firma rozprostřená do několika objektů může být Testpoint třeba na každé recepci. Pokud firma sídlí v kancelářském komplexu, může jedna recepce testovat zaměstnance několika firem.

Do systému lze samozřejmě zařadit nejen zaměstnance recepce, které platí přímo daná firma, ale třeba i externí zdravotnický personál. Veškeré informace a možnost stažení najdete na webu CovidTestMan.cz.

Reklama