T-Mobile nabízí sdílený datový tarif

Reklama

T-Mobile připravil pro své zákazníky s tarifem S námi další novinku, tentokrát se týká dat. Pokud tento tarif vlastníte a nevyužijete kompletně celé FUP, můžete si pořídit druhou SIM kartu třeba do tabletu, která bude tento FUP sdílet.

Druhá SIM karta stojí 99 Kč měsíčně a čerpá spolu s vaší hlavní SIMkou jeden datový limit. Pokud tak máte ke svému tarifu například 500 MB, můžete na hlavní SIM kartě (v telefonu) vyčerpat třeba 100 MB a na té druhé (v USB modemu) zbývajících 400 MB.

Operátor aktuálně eviduje u tarifů S námi více než 730 tisíc zákazníků. Valná většina z nich však datový objem v jejich tarifu zcela nevyčerpá, nebo dokonce vůbec nevyužije. SIM karta je naprosto bez závazků – není vázána na novou smlouvu, přidělena bude k původnímu hlasovému tarifu a spolu s ním i účtována (na pravidelném měsíčním Vyúčtování služeb).

Pokud by se zákazníkovi stalo, že vyčerpá sdílený datový limit, může si prostřednictvím hlavní SIM karty další objem dokoupit. Extra SIM karta se Sdíleným internetem neumožňuje volání ani posílání SMS, poskytuje pouze datové služby, přičemž parametry nastavení internetu (rychlost, datový limit) přebírá od hlavní SIM karty. Sdílený internet bude dostupný k tarifům S námi v síti+, S námi síť nesíť, S námi bez hranic, S námi bez hranic+ a S námi síť nesíť v podnikání. Produkt bude dostupný na Značkových i partnerských prodejnách T-Mobile, objednat ho půjde i prostřednictvím Call Centra. Při objednání přes telefon bude zákazníkovi SIM karta doručena poštou.

Reklama