T-Mobile nabízí slevy na smartphony výměnou za internetový úvazek

Reklama

V lednu si můžete u T-Mobilu koupit smartphone Nokia N9, Nokia 500, HTC Explorer a také HTC Radar s výraznou slevou, pokud se uvážete k operátorovi na dva či tři roky a pořídíte si k tomu internetový balíček na stejnou dobu. Úvazky moc rádi nemáme, nabídka je ale poměrně zajímavá.

Slevu mohou využít jak noví zákazníci, tak ti, kteří přejdou z Twistu na tarif, nebo už nyní jsou zákazníky T-Mobilu a prodlouží si smlouvu. Jedinou podmínkou je úvazek na dva či tři roky doplněný aktivací balíčku Internet v mobilu Klasik (239 Kč měsíčně za FUP 300 MB) a minimálním měsíčním plněním 500 Kč.

V současné době je v nabídce HTC Explorer za 1 Kč (běžně u T-Mobilu 3 999 Kč), HTC Radar za 3 499 Kč (běžně u T-Mobilu za 8 899 Kč), Nokia 500 za 1 Kč (běžně u T-Mobilu za 4 299 Kč) a Nokia N9 za 5 499 Kč (běžně u T-Mobilu za 13 199 Kč). V e-shopu T-Mobile najdete k těmto telefonům také různé barevné varianty.

Operátor navíc prodlužuje akční nabídku dvojnásobného internetu v mobilu, a to až do konce března 2012. V případě využití výše zmíněné akce je u Internetu v mobilu Klasik objem dat zvýšen na 600 MB/měsíc po celou dobu závazku.

Na následujících grafech můžete porovnat ceny všech prodávaných telefonů v běžných e-shopech, takže uvidíte, jestli se vám nabídka T-Mobilu vyplatí:

HTC Explorer

Graf ceny produktu HTC Explorer poskytuje server Heureka.cz

HTC Radar

Graf ceny produktu HTC Radar poskytuje server Heureka.cz
Nokia 500

Graf ceny produktu Nokia 500 poskytuje server Heureka.cz
Nokia N9

Graf ceny produktu Nokia N9 16GB poskytuje server Heureka.cz

Reklama