T-Mobile nabízí televizi do mobilu, teď už naostro

Reklama

Po pilotním provozu, do kterého se zapojilo téměř 10 000 zákazníků, nabízí T-Mobile televizi do mobilu (či do tabletu) v ostrém provozu. V ceníku najdete dva balíčky a doplňkovou službu s nabídkou filmů.

První balíček se jmenuje Mobilní televize Start a stojí 119 Kč měsíčně. Za tuto cenu získáte všechny programy nabízené Českou televizí, Novou a Primou. K tomu operátor přidal hudební kanál Óčko a zpravodajský kanál CNN. Celkem je tedy k dispozici 17 nejsledovanějších kanálů.

Druhý balíček je pojmenován Mobilní televize Komplet a za 299 Kč měsíčně můžete sledovat 32 televizních kanálů. Konkrétně se jedná o Eurosport, Sport 1, Nova Sport, Golf Channel, ČT Sport, MiniMax, JimJam, Cartoon Network, Déčko, Discovery, Spektrum, Travel Channel, Prima Zoom, MTV, Óčko, FilmBox, FilmBox Plus, Nova Cinema, Film Europe, CNN, ČT 24, FashionTV, ČT Art, ČT1, ČT2, Prima, Prima Cool, Prima Love, Nova, Smíchov TV, Fanda, Telka a Barrandov.

Aktivace i deaktivace je zdarma, za jeden měsíční poplatek můžete televizi využívat na dvou různých zařízeních. Aplikace pro sledování televize je ale k dispozici pouze pro iOS a Android, jiné platformy (ať už mobilní nebo počítačové) bohužel chybí. V případě použití na mobilu se také připravte na to, že sledování televize nepříjemně vyčerpává datový limit FUP. Rozhodně doporučujeme sledovat jen přes Wi-Fi.

Se službou Mobilní televize lze také programy pustit až 48 hodin po odvysílání nebo si je nahrát a uložit na sedm dní. Nově je také spuštěna doplňková služba Videotéka, která za 89 Kč měsíčně zahrnuje desítky klasických i méně známých, nezávislých, filmů. Služba Mobilní Televize přináší do mobilních zařízení kvalitu obrazu v rozlišení PAL 576i (obraz s 576 řádky).

Reklama