T-Mobile nabízí za dobití Twistu týden volání zdarma

Reklama

Pokud patříte k více než 2,5 milionu majitelů předplacené karty Twist, můžete v červnu získat volání do sítě T-Mobile na sedm nocí zdarma. Stačí, pokud libovolným způsobem dobijete na svou kartu alespoň 300 Kč.

Bez ohledu na to, jaký máte na svém twistu tarif (jejich přehled najdete v našem Katalogu operátorů), bez ohledu na to, jaký zvolíte způsob dobíjení, na výhodu máte nárok. Jakmile v červnu dobijete svůj Twist částkou alespoň 300 Kč, budete mít následujících sedmi dní volání do sítě T-Mobile zdarma, ovšem jen v době mezi 19.00 a 7.00. Počet možných využití této výhody není nijak omezen, můžete tedy klidně dobíjet každý červnový týden a užívat si bezplatného nočního volání.

Komentář Mobinfo: T-Mobile nyní nabízí majitelům předplacených karet stejnou výhodu, jako mají zákazníci s tarify řady S námi. Samozřejmě doufá,, že se některým z nich nově nabytá výhoda zalíbí a nechají se přemluvit k přechodu na tarif (nejnižší z nich má měsíční paušál 273 Kč, lze tedy použít argument – „teď jste si dobíjeli 300 Kč, já vám nabízím slevu a napořád“). Pravděpodobně se to u někoho povede, ostatní ale nemají důvod této výhody nezávazně nevyužít, když už ji operátor nabízí.

Reklama