T-Mobile neomezená data: podrobný návod aktivace

Reklama

T-Mobile připravil na léto unikátní akci s neomezenými daty pro sufrování v ČR i zahraničí v roamingu. Pokud si chcete užít datování u vody, u moře, kdekoliv na cestách, stačí koupit Twist kartu, tarif nebo mít firemní běžnou rámcovou smlouvu (nikoliv flotilu nebo jiné zvýhodnění). Aktivace je otázkou pár okamžiků, přinášíme přesného průvodce.

Letní akce T-Mobilu s neomezenými daty platí pro všechny rezidentní zákazníky s hlasovým tarifem, kteří mají k dispozici určitý datový limit, tak i předplacenou hlasovou kartou Twist s aktivním datovým měsíčním nebo ročním balíčkem. Aktivovat akci lze ihned a její platnost je stanovena do konce srpna, kdy ji operátor zruší. Aktivaci nabídky neomezených dat zvládnete v aplikaci nebo na webu Můj T-Mobile. Připravili jsme návod pro ty, kteří si pořídí novou SIM kartu Twist, za ni jsme v obchodě dali 200 Kč se stejným kreditem:

  1. Po vložení a aktivaci SIM karty nainstalujte aplikaci Můj T-Mobile. V hlavním menu hned vidíte stav kreditu a odkaz na průvodce, jak aktivovat neomezená letní data.

2. Na nové SIM je nutné aktivovat nějaký datový balíček na měsíc nebo rok, pro náš účel stačí měsíční za 99 Kč měsíčně. Potvrzení aktivace se ukáže v aplikaci nebo dorazí i SMS od operátora.

3. Nyní můžete přistoupit k aktivaci balíčku neomezených dat na léto. Položka se objeví ve speciálních nabídkách, je zcela zdarma. Ovšem jak se dozvíte, je nutné ji po 30 dnech opět obnovit, abyste mohli surfovat nadále. Výsledné potvrzení se opět ukáže v příchozí SMS a v aplikaci na hlavní stránce.

Reklama