T-Mobile nezapomíná o Vánocích ani na předplacenky

Reklama

Přesto, že majitelé předplacených karet utrácejí měsíčně naprosto minimální částky, má pro ně T-Mobile připraveny jisté vánoční drobnosti. Podívejte se, co si jako současní či budoucí předplacenkáři můžete nárokovat.

Od 10. listopadu do 31. ledna 2015 si mohou všichni majitelé předplacených karet Twist aktivovat nový balíček STO. Za 100 Kč získají na 30 dní sto volných minut do sítě T-Mobile a sto volných megabajtů dat. Pokud se vám balíček líbí a ještě Twist kartu nemáte, můžete si ji pořídit v limitované edici MNĚSTO. Za cenu 200 Kč získáte předplacenou kartu s tarifem Našim a kreditem 200 Kč. K tomu je prvních třicet dní od aktivace zdarma k dispozici výše zmíněný balíček STO.

T-Mobile dále připravil interaktivní soutěž prostřednictvím mobilní aplikace Vánoční závod, která využívá Second screen technologii – pokud ji zákazník spustí během prosincové televizní reklamy operátora, aplikace rozpozná zvukovou stopu a přihlásí ho do soutěže. Jejím principem je držet tempo s tělocvikářem Radimem během virtuálního závodu na běžkách, přičemž běh se provádí kmitavým pohybem telefonu. Soutěžit bude možné od 1. 12. do 21. 12. a každý den vyhrává 192 nejúspěšnějších.

Celkově je připraveno více než 4 000 cen. Denně se soutěží o tři telefony Samsung Galaxy S5 mini, tři tablety Samsung Galaxy Tab4 10.1 LTE, šest hodinek SmartWatch a dále celou řadu nehmotných výher, jako jsou slevové vouchery na vybrané telefony nebo tablety, audioknihy či předplatné e-časopisů. Aplikace bude k dispozici v druhé polovině listopadu pro operační systémy Android a iOS.

Reklama