T-Mobile o Vánocích: telefon zdarma, televize na splátky, notebook nebo konzole

Reklama

T-Mobile jako první operátor zveřejnil letošní vánoční nabídku přesně dva měsíce před Štědrým dnem. Tváří se přitom jako komplexní operátor, má něco pro telefonisty, televizoristy i dataře.

V listopadu a prosinci vybere T-Mobile dva telefony, při jejichž koupi dostanete druhý (předem vybraný) mobil za korunu. Na první mohl lze přitom uplatnit veškeré dotační výhody i možnost nákupu na splátky bez navýšení. Podmínkou je uzavření smlouvy na dva roky nebo prodloužení stávající smlouvy o totéž období

V listopadu se jedná o Huawei P30 Lite se základní cenou 7 998 Kč, k němuž přibalí T-Mobile model Y52019 za 1 Kč (standardní cena 2 999 Kč). Kdo si například vybere Můj tarif M (neomezené volání a SMS) a neomezený internet v mobilu HD, zaplatí za oba telefony jen 3 999 Kč (dotace 4 000 Kč). Druhým zvýhodněným párem je Huawei P30 (cena 15 998 Kč) s Huawei P Smart 20019 (standardní cena 5 001 Kč). V prosinci se zákazníci mohou těšit na nabídku od některého z dalších výrobců.

Pokud si objednáte od T-Mobilu televizi (je jedno jestli internetovou, kabelovou nebo satelitní) nebo prodloužíte smlouvu s tarifem S či vyšším o 24 měsíců, dostanete televizi Philips za korunu. Jedná se o model 55PUS7304 s 55″ úhlopříčkou a rozlišením 4K. Dalších 23 měsíců budete platit splátky 500 Kč, máte taky možnost jednorázové platby 11 501 Kč. Standardní cena přitom činí 19 990 Kč.

Od 15. listopadu získají všichni stávající zákazníci kanály BBC Earth, Premier Sport HD, DIGI Sport 1 HD a DIGI Sport 2 HD. K tomu přidá operátor alespoň jeden další kanál navíc. Kromě toho má každý možnost až do konce roku objednat dvouměsíční bezplatný přístup k balířku HBO Základ (standardně 249 Kč měsíčně), tedy programům HBO HD, HBO 2 HD a HBO 3 HD plus bezplatný přístup do aplikace HBO GO.

Ke každé nové, přenesené nebo prodloužené smlouvě na dobu určitou (od tarifu S) si mohou zákazníci vybrat pod stromeček buď nový notebook, nebo herní konzoli za zvýhodněnou cenu. Vánoční nabídka platí pro všechny typy pevného internetu:  Pevný internet DSL, Pevný internet do zásuvky, Pevný internet vzduchem či Optický internet. Notebook Acer Aspire 1 v červeném nebo černém provedení pomůže s prací, školou, ale nabídne také spoustu zábavy, a to i na splátky – 280 korun po dobu 23 měsíců. Nejen pro dlouhé zimní večery přijde vhod legendární konzole Playstation 4, včetně tří přiložených her. Zvýhodněnou cenu 7 951Kč lze rozložit do splátek bez navýšení.

Twisťáci: kredit zdarma, dvojnásobek dat

Ke každému prvnímu dobití v listopadu a k prvnímu dobití v prosinci přidá operátor 25 % kreditu navíc zdarma. Podmínkou je minimální částka dobití 300 Kč a využití kanálu, který patří T-Mobilu, tedy například webu nebo aplikace.

Ve dvou balíčcích operátor zdvojnásobuje množství dat. Balíček 500 MB měsíčně (6 GB ročně) za 998 Kč, který je aktuálně ve slevě za 499 Kč, bude ve slevě i nadále, bude ale obsahovat 12 GB dat. Navýšení se dotkne i stávajících zákazníků. V listopadu a prosinci se dá navíc pořídit 10GB balíček za cenu 5GB, tedy za 449 Kč namísto 599 Kč.

Reklama