T-Mobile očekává televizního zákazníka číslo 111 111

Reklama

T-Mobile spustil IPTV v roce 2016 a o dva roky později k ní přidal možnost přijímat televizi přes satelit. V letošním roce překročil milník sta tisíc zákazníků a do konce června očekává zákazníka s magickým číslem složeným z šesti jedniček.

Na konci roku 2017 využívalo televizní služby T-Mobilu asi 36 tisíc zákazníků, o rok později pak 85 tisíc. V roce 2019 došlo k překročení hranice 100 000 a do konce června očekává operátor zaokrouhlení počtu zákazníků na číslo 111 111.

V současné době mohou zákazníci sledovat až 151 programů přes internet a až 109 přes satelit. Běžný divák T-Mobile televizi zapne průměrně 10krát za týden a jejím sledováním stráví více než 470 minut týdně. Zákazníci T-Mobile televize pořady sledují sice stále nejčastěji prostřednictvím televizoru (83 %), ale do popředí se dostávají i notebooky (13 %).

Zbylá 4 % tvoří uživatelé s chytrým telefonem. Nejpoužívanější a nejoceňovanější funkcí televize od T-Mobile je i nadále zpětné zhlédnutí, zákazníci měsíčně zpětně zhlédnou přes tři miliony pořadů. Své oblíbené pořady mohou jednoduše přerušit, přetočit a pustit i zpětně až 7 dní dozadu.

Operátor se rozhodl výročního zákazníka odměnit. Od T-Mobile získá 111 111. předplatitel televizní služby televizi Sony Bravia KDL-50WF665, aktivní TV službu na 24 měsíců zdarma a dárkový balíček.

Kromě toho při té příležitosti na facebookové stránce T-Mobile CZ připravil operátor tipovací soutěž, kdy přesně dojde k aktivaci 111 111. účtu T-Mobile televize. Soutěžícího, který bude se svým tipem nejblíže správné odpovědi, T-Mobile odmění také televizí Sony Bravia KDL-50WF665 a dárkovým balíčkem.

Mezi dalších deset soutěžících, kteří budou svými tipy nejblíže správné odpovědi, bude rozděleno dalších 10 dárkových košů a také ceny, které do soutěže věnovala společnost HBO, jenž je s T-Mobile televizí už od začátku a do oslav se rozhodla také zapojit. Výherci se mohou těšit na sluchátka Sony MDR-ZX110AP nebo přenosné reproduktory Sony SRS-XB01.

Zákazníci mohou od dnešního dne přesně měsíc do 13. července využít 50% slevu na tři měsíce k aktivaci služby T-Mobile televize. Službu je potřeba aktivovat přes e-shop a uvést heslo, které zákazníci naleznou na bannerech na webu operátora.

Reklama