T-Mobile otevřel v Praze Magenta Experience Center

Reklama

V pražském obchodním centru Arkády Pankrác vybudoval T-Mobile na 800 m2 své Magenta Experience Center. Unikátní koncept kombinuje prodejnu s coworkingem, školícím centrem a dalšími vymoženostmi.

Magenta Experince Center nabízí co-workingové prostory s kavárnou – ideálním místem nejen pro pracovní schůzky. Nechybí ani představení chytré domácnosti Magenta Home, chytrých domácích spotřebičů a v co-workingové kuchyni dojde i na kuchařské akce.

V EasyEdu zóně na ně bude každý den čekat porce vzdělávání, inspirace a zábavy formou přednášek, setkání se zajímavými řečníky, workshopy, vzdělávací kurzy, programy pro děti, poradenství a mnoho dalšího.

Nejrychleji rostoucím žánrem jsou v dnešní době podcasty. Magenta Experience Center proto disponuje plně vybaveným nahrávacím studiem, které lze pro tvorbu podcastů samozřejmě využít. Vyškolený personál rád poskytne rady pro začátečníky.

Velmi oblíbenou částí bude jistě Gaming zóna. Na jednom místě tak návštěvníci najdou herní výbavu od XBOXu, AR technologie, představení T-Mobile televize, VOD služeb jako Netlfix a HBO, prostě svět domácí zábavy od A do Z. Rádi hostům poradí s výběrem herní techniky, nastavením i předvedou exkluzivně poslední herní novinky. Zároveň si mohou návštěvnici vymazlit svůj telefon. V Tuning stage se dozví, jam pracovat s 3D tiskárnou, jak nalepit folii na displej i jaké příslušenství zvolit pro svůj telefon.

Návrhy na Magenta Experience Center vzešly z třídenního studentského hackatonu, byly rozvinuty na stáži v Budapešti a dopracovány s využitím virtuální reality. Celý provoz klade velký důraz na ekologii a udržitelnost. Česká společnost Future Farming se postarala o vybudování aquaponické farmy, o živé zelené stropy a vertikální zahrady pečuje další tuzemská firma – Čarokvěty.

 

Reklama