T-Mobile podpoří neziskovky v Hradci Králové a Lounech

Reklama

Neziskové organizace z Královéhradeckého kraje nebo okresu Louny mohou získat od T-Mobile až 100 000 Kč na svoje projekty. Celkově rozdělí operátor dva miliony korun, uzávěrka přihlášek je 7. září. Podpora regionů, v nichž T-Mobile působí, má již osmiletou tradici.

Základním pravidlem pro udělení grantu je zlepšení kvality života a podpora komunitního života v místech, kde společnost T-Mobile působí.

Podpořeny tak budou projekty vycházející přímo z iniciativy místních obyvatel reagující na aktuální potřeby v dané lokalitě, které zároveň podnítí své okolí k nějaké aktivitě. Šanci proto opět dostávají ekologicky zaměřené programy, drobné rekonstrukce památek, projekty zaměřující se na rekultivaci okolí, péči o přírodu či podpora různých kulturních akcí posilující integraci, socializaci a rozvoj vztahů mezi všemi věkovými skupinami.

Projekty musí být realizovány v období od 1. prosince 2012 do 30. listopadu 2013. Operátor podporu regionů považuje za velmi důležitou, proto se jí věnuje již řadu let. Od založení Fondu T-Mobile v roce 2005 bylo podpořeno 678 projektů v celkové výši 42,6 milionů korun.

Více informací o podmínkách Fondu a možnostech podpory lze získat na hromadné konzultaci, která se bude konat 15. srpna 2012 v sídle společnosti T-Mobile v Hradci Králové a o den později 16. srpna v sídle T-Mobile v Lounech.

Reklama