T-Mobile podpoří Tříkrálovou sbírku

Reklama

Tříkrálová sbírka je největší dobročinnou sbírkou v ČR a koná se již 21 let. Letos kvůli koronaviru proběhne nejspíš celá online. T-Mobile ji podpoří milionem korun a ještě připomene svým zákazníkům, že mohou přispět.

Do organizace sbírky a průběhu koledování se každoročně zapojovalo více než 70 tisíc dobrovolníků, kteří do kasiček vybrali desítky milionů korun (v roce 2020 to bylo přes 130 milionů). Za celou dobu existence sbírky se vybralo již 1,5 miliardy korun, které pomohly statisícům lidí v nouzi.

Tříkrálovou sbírku mohou dárci podpořit příspěvkem do online kasičky na www.trikralovasbirka.cz nebo dárcovskou SMS ve tvaru DMS KOLEDA 30 (60 NEBO 90) zaslanou na číslo 87 777. Mohou také dát finanční dar na sbírkový účet – příležitost bude třeba během sledování Tříkrálového koncertu v neděli 10. ledna 2021 od 18 hodin na ČT1, na kterém vystoupí mj. Pokáč, Leona Machálková nebo Michal Hrůza.

se koná od 1. do 24. ledna, se letos kvůli covidu neuskuteční v ulicích, ale online. T-Mobile do sbírky sám přispěje částkou 1 milion Kč a zároveň se rozhodl připomenout svým zákazníkům prostřednictvím informační SMS možnosti, jak se do online Tříkrálové sbírky zapojit.

Reklama